Φυσική κατάαση, αυτοέλεγχος,αυτοπεποίθηση, βελτίωση αντανακλαστικών, αυτοάμυνα, συνδυαστική σκέψη.Μάθετε την αυθεντικότερη και πλέον διαδεδομένη πολεμική τέχνη
Ο Βασίλης Ζαμπλάκος ξεκίνησε το καράτε το 1984 στο «Ελλάς καράτε» στην Κέρκυρα. Το 1987 συνέχισε το καράτε με Koei kan και έφτασε μέχρι την καφέ ζώνη, ενώ το 1990 μεταπήδησε στο Wado και έφτασε μέχρι το 2ο Dan ΕΟΕΚ. Από το 2001 ασχολείται με το Shotokan Καράτε στο οποίο σήμερα κατέχει το 5ο Dan ΕΛΟΚ.
Ο κορμός του προγράμματος εκπαίδευσης της ακαδημίας Greek Martial Arts βασίζεται στην πολεμική τέχνη και φιλοσοφία του Hwal Moo Do (H.M.D.) ιδρυτής της οποίας είναι ο Grandmaster Lee kun Hwa. Παράλληλα λειτουργούν τάξεις Taekwondo, Kick boxing, M.M.A., παιδικό
Ν. Κέρκυρας
×
Κουπόνι Δωρεάν Μαθημάτων
Κερδίσατε 2 δωρεάν μαθήματα γνωριμίας στις συνεργαζόμενες σχολές του Πανελλήνιου Οδηγού Πολεμικών Τεχνών!
Επιλέξτε ποια σχολή θέλετε να επισκεφθείτε από τις συνεργαζόμενες σχολές του ΠΟΠΤ.
Καλέστε τον υπεύθυνο της σχολής για να ενημερωθείτε για τις διαθέσιμες ημέρες και ώρες μαθημάτων.
Δείξτε το κουπόνι των 2 δωρεάν μαθημάτων στον υπεύθυνο της συνεργαζόμενης σχολής που σας ενδιαφέρει.