Σοφά λόγια

Όλα όσα έχουν αρχή έχουν και τέλος. Συμφιλιώσου με αυτό και όλα θα πάνε καλά. (Βούδας)
Πολεμικές Τέχνες - Έντυπος Πανελλήνιος Οδηγός

Νέα - Εκδηλώσεις

Αποτελέσματα Αγωνιστικού Πρωταθλήματος Kim & Liu

Αποτελέσματα Αγωνιστικού Πρωταθλήματος Kim & Liu"ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ KIM & LIU
""ΕΥ-ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ"""
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 31/10-2/11/2014

ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2003
-30
1ος ΒΕΚΙΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
2ος ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
3ος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3ος ΚΥΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
-33
1ος ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
2ος ΚΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3ος ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3ος ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
-37
1ος ΜΚΡΤΣΙΑΝ ΓΙΟΥΡΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
3ος ΧΡΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ος ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
-41
1ος ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
2ος ΛΑΜΠΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3ος ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
3ος ΓΚΡΕΚΟΒ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2005
-45
1ος ΖΑΝΤΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΗΒΩΝ Ο ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ
2ος ΚΑΤΣΙΜΕΝΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3ος ΚΟΛΥΒΑΣ ΒΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΚΑΦΙΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
-49
1ος ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΘΗΒΩΝ Ο ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ
2ος ΚΛΙΑΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΒΙΤΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
3ος ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
-53
1ος ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
2ος ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
3ος ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
-57
1ος ΠΑΣΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
2ος ΜΟΥΛΛΕΡ ΝΤΑΝΙΕΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
+57
1ος ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2ος ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ 2003
-30
1ος ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
2ος ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
-33
1ος ΛΕΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
2ος ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣ ΚΡΗΤΕΣ
-37
1ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
2ος ΤΣΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3ος ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΓ ΒΥΡΩΝΑ
3ος ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-41
1ος ΚΙΑΠΕΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
2ος ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
-45
1ος ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2ος ΚΟΤΣΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3ος ΠΑΝΤΙΔΑΣ ΟΜΗΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
-49
1ος ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΑΣ
2ος ΛΕΚΑ ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ
3ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
-53
1ος ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2ος ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3ος ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-57
1ος ΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
+57
1ος ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
2ος ΜΠΟΥΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3ος ΒΑΣΙΛΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Α.Φ.Α.
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2003
-30
1ος ΖΟΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
2ος ΤΣΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3ος ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
-33
1ος ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
2ος ΙΣΚΑΝΤΑΡ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
3ος ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΕΤΑΞΙΑ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ
3ος ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
-37
1ος ΚΟΥΤΡΟΜΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ος ΖΟΡΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3ος ΒΟΥΜΒΑΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
3ος ΣΚΟΡΔΟΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
-41
1ος ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2ος ΚΑΡΥΔΑ ΣΙΡΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΛΑΜΠΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3ος ΦΙΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
-45
1ος ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2ος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Π.Ο.Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3ος ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΤΣΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
-49
1ος ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2ος ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ
3ος ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
3ος ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
-53
1ος ΚΡΑΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΝΑΞΟΥ
2ος ΜΟΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
3ος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
+57
1ος ΚΑΤΟΧΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2ος ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3ος ΖΕΪΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ 2003
-30
1η ΓΛΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2η ΔΟΜΑΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
-33
1η ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2η ΣΤΡΑΚΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
3η ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΣΡΙΟΥ
-37
1η ΜΥΤΙΛΙΝΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2η ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΣ ΠΑΜΜΑΧΟΝ
3η ΒΑΣΙΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
3η ΚΑΠΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
-41
1η ΜΑΡΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2η ΜΕΡΜΙΡΗ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ Π.Ο.Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3η ΤΡΥΠΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3η ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΓΑΙΑ
-45
1η ΣΥΡΙΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
2η ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3η ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η ΒΑΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
-49
1η ΚΑΛΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2η ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΝΕΜΕΣΣΙΣ ΑΘΗΝΑΣ
3η ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
49
1η ΦΩΤΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
2η ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3η ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΝΓΚΡΙΝΤ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
3η ΝΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
+57
1η ΠΑΤΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2004
-27
1ος ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3ος ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
3ος ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Φ.Α.Φ.Α.
-30
1ος ΒΟΥΜΒΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
2ος ΚΟΥΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
3ος ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ος ΠΟΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-33
1ος ΤΣΙΠΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΓΑΙΑ
2ος ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Ο.Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3ος ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
3ος ΠΑΜΠΑΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
-37
1ος ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
2ος ΣΑΠΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3ος ΜΑΝΙΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3ος ΛΑΨΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
-41
1ος ΣΑΡΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
2ος ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2003
3ος ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
3ος ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-45
1ος ΔΡΙΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
2ος ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
3ος ΖΕΡΒΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΛΕΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-49
1ος ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
2ος ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-53
1ος ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
2ος ΤΣΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
3ος ΠΑΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-57
1ος ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣ Ο.Φ.Α.Φ.Α.
2ος ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
+57
1ος ΚΩΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2ος ΚΛΑΔΗΣ ΨΑΡΡΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3ος ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣΤΡΟ
3ος ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ 2004
-27
1ος ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
2ος ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΑΣ
3ος ΠΑΡΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-30
1ος ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2ος ΙΑΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΚΟΥΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΒΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-33
1ος ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΣΡΙΟΥ
2ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΣΑΪΤΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
3ος ΛΥΡΩΝΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
-37
1ος ΛΥΒΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
2ος ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΥΡΠΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
3ος ΗΣΑΪΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-41
1ος ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΩΝ
2ος ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
3ος ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-45
1ος ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
2ος ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ος ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΩΝ
3ος ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-53
1ος ΝΤΑΒΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ
2ος ΣΙΩΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2004
-27
1ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
2ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
3ος ΔΡΥΜΑΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
-30
1ος ΤΟΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2ος ΚΑΤΣΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΓΑΘΗ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3ος ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος ΛΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
-33
1ος ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
2ος ΣΚΑΒΑΤΣΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
3ος ΝΕΓΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
-37
1ος ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
2ος ΓΚΟΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3ος ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3ος ΦΟΥΤΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
-41
1ος ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
2ος ΚΕΦΕΛΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
3ος ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΣΟΝΙΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
3ος ΚΟΤΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
-45
1ος ΜΑΖΙΑΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
2ος ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
3ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
3ος ΛΑΜΠΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-53
1ος ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
2ος ΧΡΟΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-57
1ος ΜΕΘΕΝΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
+57
1ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
2ος ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος ΜΠΙΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΑΥΡΕΣ ΖΩΝΕΣ 2004
-27
1ος ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΩΝ
2ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-30
1ος ΒΛΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2ος ΥΦΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
3ος ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΛΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
3ος ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-33
1ος ΤΣΑΠΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
2ος ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
3ος ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑ
3ος ΣΤΟΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-37
1ος ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
2ος ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
3ος ΚΑΛΛΕΡΑΝΤΕ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος ΚΑΠΡΙΑΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΣ ΣΕΠΟΛΙΩΝ ΑΡΙΣΤΙΩΝ
-41
1ος ΤΖΙΟΥΜΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
3ος ΡΗΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
-45
1ος ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
-49
1ος ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
2ος ΛΑΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3ος ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΑΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟ ΑΔΑΜΑΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2005
-21
1ος ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΙΓΑΙΟ
2ος ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ
-24
1ος ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2ος ΠΑΣΧΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
3ος ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3ος ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
-27
1ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
2ος ΠΟΛΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
3ος ΣΗΦΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
-30
1ος ΝΤΡΕΤΣΑ ΓΚΙΝ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΓ ΜΕΓΑΡΩΝ
3ος ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
3ος ΜΟΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
-33
1ος ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΣΑΜΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑ
3ος ΚΑΨΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-37
1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΩΝ
3ος ΣΙΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος ΤΟΡΟΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
-41
1ος ΞΗΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
3ος ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
41-45
1ος ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
-49
ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑ ΝΑΞΟΥ
3ος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
3ος ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
+49
1ος ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
2ος "ΟΓΚΜΠΟΛΟΓΚΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΤΖΙΟΚΕ ΧΡΗΣΤΟΣ" ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3ος ΜΠΕΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
3ος ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2005
-24
1η ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
2η ΡΗΓΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ
3η ΤΣΙΓΚΑ ΑΡΕΤΗ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
3η ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
-27
1η ΦΙΛΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2η ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3η ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3η ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
-30
1η ΚΡΙΑΤΣΙΩΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΠΑΛΜΠΟΣ
2η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3η ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
3η ΛΙΑΚΑΤΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ Δ ΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
-33
1η ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3η ΚΙΤΣΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΑΡΤΕΜΙΑ ΑΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟ ΑΔΑΜΑΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ
3η ΤΣΙΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
-37
1η ΖΟΡΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2η ΠΑΝΤΖΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΦΘΙΩΤΙΚΟ ΑΔΑΜΑΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ
3η ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΛΥΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3η ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ
-41
1η ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2η ΔΕΡΜΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
3η ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3η ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
-45
1η ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2η ΣΚΟΡΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3η ΤΣΟΡΜΠΑΝΑΚΗ ΑΝΘΙΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
3η ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
-49
1η ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ ΑΘΗΝΩΝ
2η ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ
3η ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3η ΠΛΑΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2006
-21
1ος ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ος ΛΙΑΠΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
3ος ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-24
1ος ΛΑΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΚΑΤΙΔΕΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗΣ
3ος ΑΛΟΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
-27
1ος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2ος ΚΟΦΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
3ος ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
3ος ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
-30
1ος ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2ος ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΕΜΠΡΑΧΙΜΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
-33
1ος ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
3ος ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3ος ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο.Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
-37
1ος ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
2ος ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3ος ΜΑΛΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΡΙΝΙ ΣΕΪΤ ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ
-41
1ος ΧΟΥΣΣΕΪΝ ΛΑΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΔΥΝΑΜΙΚΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
2ος ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος ΤΖΙΤΖΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
-45
1ος ΓΚΑΜΠΑ ΦΛΟΡΙΑΝ ΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2ος ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
3ος ΣΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος ΜΑΥΡΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ
-49
1ος ΚΑΝΑΒΑΡΑΚΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2ος ΜΠΟΖΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
+49
1ος ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2ος ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2006
-21
1η ΚΑΤΣΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2η ΒΟΣΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3η ΣΑΧΤΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
3η ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
-24
1η ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
2η ΚΟΥΤΡΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3η ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3η ΓΚΟΒΑ ΔΑΝΑΗ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
-27
1η ΑΧΟΥΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΑΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ
2η ΠΙΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3η ΚΙΟΣΚΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3η ΞΑΣΤΕΡΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-30
1η ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
2η ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3η ΡΕΠΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
3η ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣ ΦΩΚΕΑΣ
-33
1η ΡΙΖΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2η ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3η ΚΟΛΒΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΙΑΣΤΡΟ
3η ΒΕΛΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
-37
1η ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2η ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΓΑΙΑ
3η ΣΑΚΑΜΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
-41
1η ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
2η ΤΣΙΒΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
3η ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗ ΞΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3η ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
-45
1η ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΑΣ ΓΑΙΑ
2η ΚΟΡΟΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
-49
1η ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
2η ΒΟΥΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
+49
1η ΚΕΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2007-2008
-17
1ος ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΙΡΙΔΑ
2ος ΦΛΟΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΛΟΓΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
3ος ΚΟΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-20
1ος ΚΟΥΓΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3ος ΤΡΙΚΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΚΑΤΙΔΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣ ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗΣ
-23
1ος ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2005
2ος ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
3ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
-26
1ος ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
2ος ΚΩΤΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2005
3ος ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος ΔΡΟΥΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
-29
1ος ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
2ος ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
3ος ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3ος ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-33
1ος ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
2ος ΖΟΥΓΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3ος ΠΑΠΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ
3ος ΓΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
-37
1ος ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος ΤΟΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος ΜΠΕΚΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
3ος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΡΟΥ
-41
1ος ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2ος ΡΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
3ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος ΜΠΙΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
+44
1ος ΔΗΜΟΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΓΑΙΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΓΧΡΩΜΕΣ ΖΩΝΕΣ 2007-2008
-17
1η ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
2η ΤΣΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
-20
1η ΠΡΙΝΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2η ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3η ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ
3η ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗ ΝΙΚΗ ΑΣΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
-23
1η ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2η ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3η ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΣΡΙΟΥ
3η ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-26
1η ΛΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95
2η ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η ΛΥΚΟΥ ΑΣΥΜΕΝΙΑ ΑΣ ΑΙΓΑΙΟ
3η ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΑΓΑΠΗ ΑΣ ΕΑΡ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
-29
1η ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2η ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3η ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3η ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2003
-33
1η ΜΩΥΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΑΤΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
2η ΜΩΥΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΓΑΙΑ
3η ΠΑΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3η ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΜΥΡΤΩ ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ
-37
1η ΠΑΛΜΟΥ ΙΡΙΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 95


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ EXCEL


Αναζήτηση

Αθλόπολις
Ομοσπονδία Krav Maga
A.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ- ΥUDOKAN DOJO
TCMA
TAE KWON DO ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Bujinkan Dojo Hellas
Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΤΡΙΠΟΛΗΣ- ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ
AIKIDO DOJO HERAKLION


ΑΤΡΑΠΟΣ Διαφημιστική