Ο Φίλιππος Ματζηρίδης Dai Shihan και πάλι στην Αθήνα, στον χώρο του Kusagakure Dojo για ένα διήμερο σεμινάριο ninjutsu - budo taijutsu με θέμα την σχολή της Ακλόνητης Καρδιάς - Shinden Fudô Ryû στις 27 και 28 Μαίου.
Το σεμινάριο είναι ανοιχτό προς όλους τους ενδιαφερόμενους χωρίς να είναι απαραίτητη η γνώση κάποιας πολεμικής τέχνης.
Κόστος συμμετοχής 50€
Για περισσότερες πληροφορίες:
Kusagakure Dojo