Σοφά λόγια

Οι σοφοί μαθαίνουν από την αναποδιά, οι ανόητοι την επαναλαμβάνουν.
Πολεμικές Τέχνες - Έντυπος Πανελλήνιος Οδηγός

Νέα - Εκδηλώσεις

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το πανελλήνιο Ταεκβοντό στη Θεσσαλονίκη, δείτε την εθνική ομάδα

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το πανελλήνιο Ταεκβοντό στη Θεσσαλονίκη, δείτε την εθνική ομάδαΜε μεγάλη συμμετοχή, επιτυχία και ευγενή άμιλλα, σύμφωνα με τη φιλοσοφία του αθλήματος, πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο στη Θεσσαλονίκη το φετινό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Taekwon-Do I.T.F. Ανδρών - Γυναικών/Εφήβων - Νεανίδων.

Οι πρώτοι νικητές σε κάθε αγώνισμα και κατηγορία θα αποτελέσουν την Ελληνική Εθνική Ομάδα για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Taekwon-Do I.T.F. το οποίο θα διεξαχθεί στην πόλη της Θεσσαλονίκης, από 11 μέχρι 17 Απριλίου 2016. Εκεί θα αντιμετωπίσουν περισσότερους από 1000 αθλητές, από 30 χώρες.

Με μεγάλη αίσθηση της τιμής και της ευθύνης και ιδιαίτερα χαρούμενοι οι Πανελληνιονίκες αθλητές θα προετοιμαστούν σκληρά τους δύο επόμενους μήνες, με σκοπό να συνεχίσουν τη μεγάλη παράδοση επιτυχιών της Ελλάδας στο Taekwon-Do I.T.F. καθώς η χώρα μας κατέλαβε την 3η και την 5η θέση στα δύο προηγούμενα Πανευρωπαϊκά Πρωταθλήματα.

Οι πρώτοι νικητές των αγώνων είναι οι εξής:

Ανδρών -50kg ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ
Ανδρών -57kg ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
Ανδρών -64kg ΚΑΓΙΑΜΠΙΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
Ανδρών -71kg ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Ανδρών -78kg ΜΠΟΥΡΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
Ανδρών -85kg ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
Ανδρών +85kg ΣΓΟΥΡΑΜΑΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Α.Σ. ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Ανδρών Tul 1 Dan ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ανδρών Tul 2 Dan ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ
Ανδρών Tul 3 Dan ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ανδρών Tul 4 Dan ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Ανδρών Tul 4-1 Gup ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ανδρών Δοκιμές Δύναμης ΤΕΡΣΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Ανδρών Ειδικές Τεχνικές ΜΑΡΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Γυναικών -45kg ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
Γυναικών -51kg ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
Γυναικών -57kg ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ
Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
Γυναικών -63kg ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γυναικών -69kg ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γυναικών -75kg ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γυναικών +75kg ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ
Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
Γυναικών Tul 1 Dan ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ. ΑΞΙΟΣ
Γυναικών Tul 2 Dan ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΩ Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
Γυναικών Tul 3 Dan ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ
Γυναικών Tul 4 Dan ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Γυναικών Tul 4-1 Gup ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Γυναικών Δοκιμές Δύναμης ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Γ.Α.Σ. CHON-JI
Γυναικών Ειδικές Τεχνικές ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Εφήβων -45kg ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α.Σ. ΖΕΑΣ
Εφήβων -51kg ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Εφήβων -57kg ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α.Σ. ΖΕΑΣ
Εφήβων -63kg ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
Εφήβων -69kg ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
Εφήβων -75kg ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ.Α.Σ. CHON-JI
Εφήβων +75kg ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
Εφήβων Tul 1 Dan ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Εφήβων Tul 2 Dan ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Α.Σ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Εφήβων Tul 3 Dan ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Εφήβων Tul 4-1 Gup ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Εφήβων Ειδικές Τεχνικές ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Νεανίδων -40kg ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ
Νεανίδων -46kg ΚΟΥΤΜΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ
Νεανίδων -52kg ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
Νεανίδων -58kg ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Νεανίδων -64kg ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
Νεανίδων -70kg ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
Α.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
Νεανίδων +70kg ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ
Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
Νεανίδων Tul 1 Dan ΚΑΝΑΚΗ ΦΑΝΗ Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ
Νεανίδων Tul 2 Dan ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Νεανίδων Tul 3 Dan ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Νεανίδων Tul 4-1 Gup ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Νεανίδων Ειδικές Τεχνικές ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ


Αναζήτηση

Γ.Σ.ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
KRAV MAGA MALEH
Olympus
AIKIDO DOJO HERAKLION
Ομοσπονδία Krav Maga
JUDO
Α.Σ. Η ΑΤΡΑΠΟΣ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ
ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΤΡΙΠΟΛΗΣ- ΤΙΓΡΗΣ & ΔΡΑΚΟΣ
Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
A.Σ. ΑΤΡΑΠΟΣ- ΥUDOKAN DOJO
TAE KWON DO ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
TCMA
KRAV MAGA PERISTERI
Αθλόπολις
Bujinkan Dojo Hellas


ΑΤΡΑΠΟΣ Διαφημιστική